3 nový členové v SHRz
3 nový členové v SHRz

Do SHRz míří dva nový členové JoJoCzech, Suksor (staronový člen) a Dirsty3run. Jejich úlohou je zvednout a pomoci SHRz v tažení na ESL LOL series a ranked ingame scéně. Uvidíme jak se jím bude dařit.


SHRz is BACK !!!
SHRz is BACK !!!

Tak a je to tady. Konečně po několika měsíční pauze se SHRz vrací. Sestava zatím čítá 3 stále členy. Leadera clanu SHRz MattCormana a dva staré spoluhráče Battlearmora, Oharama. Toto trio je hlavním jádrem SHRz, které intenzivně začalo hrát rankedy 3v3. SHRz také chystá nábor do 5v5 rankedu, ale blížící se konec sesony asi už SHRz nestihne a počká si do sesony 4, kde může od začátku nabrat a odehrát potřebné rankedy.


Novinka 1.3.2013
Novinka 1.3.2013

V současné době se SHRipperz daří jen na 3v3, kde drží krok s těmi nejlepšími clany v Silver Division 1 jelikož na 5v5 není dostatečná sestava a team neni zdaleka připraven. SHRz na 3v3 se snaží o to dostat se do promotion a následně se probojovat do Gold Division 5. Podmínky stěžuje jen velice silné složení protivníku, které hodně spomaluje stoupání SHRz. V několika posledních týdnech si SHRz prošlo obdobím, které hodně poškodilo stav teamu tak, že jeho bilance na výhru v zápase klesla z 85% na 40% což hodně ovlivňuje i morálku teamu.Doufám, že se začne dařit.


SlaughterHouse Ripperz eSport CZ/SK Gaming team
SlaughterHouse Ripperz eSport CZ/SK Gaming team

Zdravím všechny hráče a fanoušky hry League of Legends MMO RPG hry založené na motivu Doty. www.SlaughterHouse.clanweb.eu je web prezentující SlaughterHouse Ripperz clan, který hraje CZ/SK scénu a také, který pro vás bude pořádat patch previews, vlastní rady, buildy a herní mechanismy, turnaje, ale také vás seznámí s celým týmem a ukáže i pár nahraných streamů atd. Podrobnější informace již brzy.

Info !!! >>> * Pokud by měl někdo zájem podílet se na tomto webu a nebo přímo na odvětví hry a webu stačí kontaktovat admina a nebo kteréhokoliv hráče SlaughterHouse a po domluvě s hlavním vedením vám přepošleme odpověd.

Info !!! >>> * Prosím všechny také, aby při registraci uváděli nicky co mají ve hře * Například mám ve hře nick: agentwc40 tak si na tomto webu registruju právě nick : agentwc40 * Zlepšuje to přehlednost a rychlost koordinace * Děkuju za pochopení *


Poslední zápasy
D1PS 9:17
Seevsk 3:16
P4P4j 16:20
T5P eG 11:14
SFAGG 22:6
Zobrazit všechny výsledky
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Anketa
Váš oblíbený post?

TOP
TOP
67% [2 Hlasy]

MID
MID
0% [0 Hlasy]

ADC
ADC
0% [0 Hlasy]

JUNGLER
JUNGLER
33% [1 Hlas]

SUPPORT
SUPPORT
0% [0 Hlasy]

NAVŠTĚVNOST
TOPlist

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain